ROYAL - Theater, Cinema, Café

Where else?

Máte zájem o pronájem prostoru?

Hledáte prostor, který v sobě nese šarm historie a přitom poskytuje komfort a služby požadované v 21. století? Nehledejte více, neboť jste u cíle.
Chci si pronajmout ROYAL

Historie ROYALu

Royal je víceúčelový kulturní prostor situovaný v centru Prahy, uvádějící divadelní hry, filmy, koncerty, výstavy atd.

Biograf založil roku 1929 Emanuel Maceška coby největší a nejmodernější kino v Praze.
Více informací

Prague Burlesque Royal

Nadchází čtvrtá sezóna proslulé Prague Burlesque Show v překrásném varieté Royal. Tomuto nezbednému souboru se v krátké době podařilo zařadit Prahu mezi burleskní metropole. Paříž má svůj Crazy Horse nebo Lido, stejně tak Londýn, Berlin nebo New York. Ovšem Praze dlouhou dobu chyběla kvalitní scéna (kromě té Národní samozřejmě), která by lákala diváky z celého světa. Pražské Burlesce se to skutečně daří již druhým rokem. Nový program s názvem “Dámy z porcelánu” odkazuje na dobře známý film režiséra Juraje Herze. Ve spolupráci s předními českými návrhářkami je tato show dokonale složená z nejkřehčích komponentů. Nebuďte slonem v porcelánu, pohodlně se usaďte, odpoutejte své smysly a vypravte se na divokou jízdu bez zábran. Ale pozor! Dámy (ne)jsou z porcelánu!

Nenechte si ujít vynikající Prague Burlesque Show! Každý pátek večer.
Chci vědět více 29. 09.

Seminář: Úvod do molekulární gastronomie

Jedinečná příležitost pro vás i vašeho šéfkuchaře! Získejte vhled do světa molekulární gastronomie a Nouvelle Cuisine. Seminář vám poskytne přehled nejnovějších technik a inspirativních nápadů pro restauraci a stejně tak pochopíte jak fungují chutě na molekulární úrovni. Seminář na toto téma je první a ojedinělou příležitostí, jak získat zkušenosti a akreditaci od profesionála, jakým je Christophe Lavelle.
Chci vědět více 02. 10.

Seminář: Umění a věda extrémní mixologie

Jedinečná příležitost pro vás i vašeho barmana! Získejte vhled do světa extrémní molekulární mixologie. Seminář vám poskytne přehled nejnovějších technik a inspirativních nápadů pro bar a stejně tak pochopíte jak fungují chutě na molekulární úrovni. Seminář na toto téma je první a ojedinělou příležitostí, jak získat zkušenosti a akreditaci od profesionála, jakým je Christophe Lavelle.
Chci vědět více 03. 10.

Stu Larsen

Stu Larsen je písničkářem z rodu skutečných a nefalšovaných tuláků. Nemá stálou adresu, žádnou práci, jen touhu vyprávět příběhy a svou kytaru!
Chci vědět více 05. 10.