ROYAL - Theater, Cinema, Café

Where else?

Historie ROYALu

Royal je víceúčelový kulturní prostor situovaný v centru Prahy, uvádějící divadelní hry, filmy, koncerty, výstavy atd.

Biograf založil roku 1929 Emanuel Maceška coby největší a nejmodernější kino v Praze.
Více informací

Máte zájem o pronájem prostoru?

Hledáte prostor, který v sobě nese šarm historie a přitom poskytuje komfort a služby požadované v 21. století? Nehledejte více, neboť jste u cíle.
Chci si pronajmout ROYAL

PRAGUE BURLESQUE & MAMA ULITA [DE]

Dlouhonohá Lady z Leipzigu přichází s okouzlující a velmi zábavnou verzí Burlesque show. Je známá svou přitažlivostí, výraznou mimikou a záplavou třpytek. Ve svém vystoupení tancuje jak o život na tóny charlestonu, Lindy Hop a čistého energetického rock´n´rollu. Obecenstvo ji miluje pro její energetickou show plnou cirkusových triků s ohněm, triků s obručí a komediálních výstupů.
Chci vědět více 27. 05.

Comedy club

Comedy Club, nová standupová komediální show – populární komici, stálice i vycházející hvězdy tuzemského standupového nebe na jednom pódiu v rámci natáčení nového televizního pořadu.
Komik s mikrofonem sám v kuželu světla, vyzbrojen ostrým humorem ovládá a baví nemilosrdné publikum. To je stand up, humor, který nezná tabu a trefně šije do našich vztahů, slabostí i věcí, o kterých se raději nemluví. Nechte se podmanit, staňte se publikem a projděte si očistnou lázní pekelného humoru.
Ostře zářící stálice i vycházející hvězdy českého standupového nebe na jednom pódiu v pořadu Comedy Club. Přijďte a stanete se součástí natáčení nové televizní stand up show na kanálu Prima Comedy Central.
Chci vědět více 29. 05.

Prague Burlesque Royal

Vzrušující show, která vás nejdříve svede z cesty, pak strhne do dramatického dobrodružství a nakonec se před vámi odhalí do celé své krásy.
Chci vědět více 03. 06.

The best of EDITH PIAF

Francouzská chansonová zpěvačka s programem The best of EDITH PIAF.
Chci vědět více 16. 06.