ROYAL - Theater, Cinema, Café

Where else?

Historie ROYALu

Royal je víceúčelový kulturní prostor situovaný v centru Prahy, uvádějící divadelní hry, filmy, koncerty, výstavy atd.

Biograf založil roku 1929 Emanuel Maceška coby největší a nejmodernější kino v Praze.
Více informací

Máte zájem o pronájem prostoru?

Hledáte prostor, který v sobě nese šarm historie a přitom poskytuje komfort a služby požadované v 21. století? Nehledejte více, neboť jste u cíle.
Chci si pronajmout ROYAL

Slavíme 25 let ! iREPORT narozeniny

Slavíme 25 let iREPORTu (a dříve Rock Reportu a Reportu)! Hrají: Smrtislav, Light and Love, DJs Dead Sailor, Tuzex Christ ad. + řada vzácných hostů. Narozeniny Jardy Hudce. After party až do rána.
Chci vědět více 27. 09.

Prague Burlesque Royal

Vzrušující show, která vás nejdříve svede z cesty, pak strhne do dramatického dobrodružství a nakonec se před vámi odhalí do celé své krásy.
Chci vědět více 14. 10.

Rapper
Divadelní spolek Frída

Miloval hudbu. Rozuměl jí a cítil se být mladý. Jednoho dne zjistil, že nic z toho už neplatí. Ale odmítal se vzdát. Příběh učitele, který po bypassu začal rapovat, a měl pro to dobrý důvod, tomu věř!!!
Chci vědět více 17. 10.

Love Hotel Revue

2. července uvedlo Divadlo Royal zbrusu novou show, jejíž autorem je producent a režisér slavné Prague Burlesque Show – David N. Jahn alias Sonny Vargas. LOVE HOTEL REVUE skloubí dohromady artistická cirkusová čísla s burleskou, magií a takzvanými side-shows. Prožijete nezapomenutelnou noc plnou divokých příběhů, romantiky a lásky! Strhující podívaná, každý sobotní večer! Vítejte v CITY CIRCUS.
Chci vědět více 29. 10.

Ben Cristovao - LIVE CONCERT

Ben Cristovao připravil pro listopad roku 2016 sérii čtyř pražských koncertů, každý z nich bude svým pojetím výjimečný. Přestože loni vyprodal Forum Karlín, rozhodl se letos, že v Praze raději vybere několik kapacitně menších prostorů, aby neztratil kontakt s fanoušky. Show v klubu Royal nadchne především dámskou část Benova publika. Výběr písní bude zaměřený zejména na ty songy, které jsou věnovány právě jim. Chybět ale nebudou také písně z Benova nového alba Palmy a Neony, které vyjde během podzimu. Těšit se tak můžete určitě na songy jako Pure Girl, Úžasná nebo Kolotoč, během kterých Bena doprovodí živá kapela. Speciální vystoupení v komorním prostoru Royal připraví opravdu výjimečný zážitek.
Chci vědět více 02. 11.

Kolega Mela Gibsona
Divadelní spolek Frída

Jde o komorní příběh jednoho herce. Začíná ve chvíli, kdy je hlavní hrdina, druhořadý herec provinčního divadla, zatčen za loupežné přepadení banky a vyslýchán policií. Během necelé hodiny a půl nám povypráví svůj příběh, během něhož se dozvíme nejen o jeho pohnutém hereckém i osobním životě, ale i jak se jednou setkal v letadle z Kanady do Frankfurtu s Melem Gibsonem a to jej zasáhlo na celý život.
Chci vědět více 21. 11.