ROYAL - Theater, Cinema, Café

Where else?

Historie ROYALu

Royal je víceúčelový kulturní prostor situovaný v centru Prahy, uvádějící divadelní hry, filmy, koncerty, výstavy atd.

Biograf založil roku 1929 Emanuel Maceška coby největší a nejmodernější kino v Praze.
Více informací

Máte zájem o pronájem prostoru?

Hledáte prostor, který v sobě nese šarm historie a přitom poskytuje komfort a služby požadované v 21. století? Nehledejte více, neboť jste u cíle.
Chci si pronajmout ROYAL

Prague Burlesque Royal

Vzrušující show, která vás nejdříve svede z cesty, pak strhne do dramatického dobrodružství a nakonec se před vámi odhalí do celé své krásy.
Chci vědět více 14. 10.

Love Hotel Revue

2. července uvedlo Divadlo Royal zbrusu novou show, jejíž autorem je producent a režisér slavné Prague Burlesque Show – David N. Jahn alias Sonny Vargas. LOVE HOTEL REVUE skloubí dohromady artistická cirkusová čísla s burleskou, magií a takzvanými side-shows. Prožijete nezapomenutelnou noc plnou divokých příběhů, romantiky a lásky! Strhující podívaná, každý sobotní večer! Vítejte v CITY CIRCUS.
Chci vědět více 29. 10.

Prime Time Voice (křest alba) + hosté

2x45 minut živé hudby nejen z nového alba v podání špičkové jazzové kapely v magických prostorách bývalého Maceškova biografu z r. 1929 s barem a velkou částí původního prvorepublikového zařízení, které vás na vlnách swingu a jazzu přenese do časů dávno i nedávno minulých. Nové album Lazy Afternoon kapele pokřtí s humorem sobě vlastním dva vyjímeční pánové: známý filozof-glosátor Ivo Šmoldas a oblíbený herec, člen legendárního Divadla Sklep Milan Šteindler. V rytmu swingových písní strhujícím způsobem zatančí další hosté večera, K&R Fojtů, vynikající čeští „lindyhopeři“. V prostorách někdejšího Bia Illusion nesmí chybět filmová projekce, a tak zde kapela zároveň představí svůj nový videoklip, jehož autorem je výtvarník Ladislav Krajča.
Chci vědět více 14. 09.