ROYAL - Theater, Cinema, Café

Historie ROYALu

ROYAL je víceúčelový kulturní prostor v centru Prahy. Ideální místo pro firemní akce, večírky, divadelní hry, filmy, koncerty, výstavy atd.

Biograf založil roku 1929 Emanuel Maceška coby největší a nejmodernější kino v Praze.
Více informací

Máte zájem o pronájem?

Hledáte prostor, který v sobě nese šarm historie a přitom poskytuje komfort a služby požadované v 21. století? Nehledejte více, jste u cíle.
Chci si pronajmout ROYAL

Royal Boudoir

Sobotní večery v divadle ROYAL ve velkém stylu!

Nejlepší DJ´s, originální drinky, jedinečná atmosféra a party, která jen tak nekončí.
Zažijte nezapomenutelný večírek a užijte si ROYAL BOUDOIR!

Divadlo ROYAL - ty nejlepší večírky začínají v sobotu!

VSTUP ZDARMA!

Každou sobotu od 21:00

Chci vědět více 19. 01.

Konference Content marketing 2019

3. ročník konference Content marketing proběhne 24. ledna 2019 v ROYAL Theatre & Club Chic.

Konferenci pořádá Asociace content marketingu (ACM), která v České republice zaštiťuje oborové aktivity v oblasti content marketingu. Jsme členy britské asociace The Content marketing association (The CMA) a zároveň pak International content marketing forum (ICMF)

Konference Content marketing se ve svém třetím ročníku zaměřuje na distribuci firemního obsahu. Zároveň do programu zařídíme vyhodnocení 3. ročníku celosvětového průzkumu Content marketing distribution survey, který realizuje ICMF ve spolupráci se švýcarskou agenturou scion.

Správný content marketer nesmí na akci chybět!
Chci vědět více 24. 01.

The Prague Burlesque Show
HOLLYWOOD BABYLON

Pražská burleska v divadle Royal na Vinohradech připravuje novou sezonu s názvem Hollywood Babylon. Odkazuje tak na stejnojmennou knihu Kennetha Angera, experimentálního režiséra, který v ní popisuje úpadek Hollywoodu 30. let. Připravovaná show začínající sezony se inspiruje leskem a bídou zašlých časů Hollywoodu. Na jedné straně intrikami, závistí a lží protkaný svět show businessu, na straně druhé třpyt, záře reflektorů a roztočené filmové kotouče v kamerách. Nepředstavitelná zvěrstva zhýralých herců a producentů často vrhala stín na nevinné a idylické snímky stříbrného plátna. O dostatek třpytu se postará jablonecká Preciosa, která svými zářícími komponenty vyšperkovala kostýmy hlavních protagonistů.

Tvůrčí tým pod vedením producenta Davida Jahna alias Sonny Vargas, opět slibuje velkolepou podívanou s kostýmy renomovaných návrhářů a rekvizitami nadlidských rozměrů. Hvězdná Miss Cool Cat ve svém novém čísle vzdá hold americkému „Aqua-Tease“ s vodní nádrží, která bude vyrobena podle původních návrhů ze zlatých dob burlesky. I stálice souboru, Lady Mousellyca, Yazz, a Coca Valente mají zbrusu nový program, protkaný filmovými motivy. Každý pátek reprízy se speciálními hosty a tematickými překvapeními.
Chci vědět více 25. 01.

How to become Czech in 60 minutes
Nová show!

Jeden národ, 60 minut a čtyři pohledy na to, jak se stát Čechem.

Divadlo ROYAL uvádí originální show, která vás nenechá chvíli vydechnout!

Dva Češi, jeden Ir a Arménec Vás během 60 minut naučí, jak se stát perfektním Čechem za 60 minut!
Nevěříte? Přijďte do divadla ROYAL a přijměte naši výzvu!

Show, která je v jednoduché angličtině, Vás provedou tři vynikají stand-up komici a jeden host - stand-up komik, nebo zpěvák. Dva z našich komiků jsou stálými účinkujícími v Comedy club na Prima Comedy Central. A nepůjde jen o show. V divadle ROYAL zažijete Česko všemi smysly! Přijďte dřív nebo se zdržte po představení a ochutnejte české pivo, dejte si tradiční chlebíčky a nebo panáka slivovice!

A před samotným vystoupením se nezapomeňte podívat na výstavu "České skvosty", kterou pro vás připravil Jan Václav Maroušek.
Chci vědět více 28. 01.

Souboj ekonomů: Michl vs Sedláček battle

Dva nejpopulárnější ekonomové Česka se střetnou v již třetím Souboji ekonomů 25. 2. 2019 v Royalu.

Tomáš Sedláček ukázal svůj originální přístup v ekonomii v knize Ekonomie dobra a zla, která byla přeložena do 21 jazyků. Byl poradcem prezidenta Václava Havla a v současné době působí jako hlavní makroekonomický stratég ČSOB a přednáší na univerzitách a konferencích po celém světě. Aleš Michl je členem rady České národní banky a autorem populární knihy MICHLiq – inteligentní průvoce ekonomikou.

Účinkující vystupují bez nároku na honorář, výtěžek z akce obdrží Potravinová banka Praha pro podporu svého provozu. Potravinová banka Praha rozdává potřebným 190 tun potravin měsíčně, jejími klienty jsou neziskové organizace jako Naděje, Klokánky, domov Magdalena, Romodrom, domy pro seniory, celkem zásobuje více než 150 neziskových organizací a má 20 000 koncových zákazníků.
Chci vědět více 25. 02.

The 3rd Annual International
PRAGUE BURLESQUE FESTIVAL 2019

The 3rd Annual International Prague Burlesque Festival, held March 8. + 9. 2019 at The Royal Theatre, will be celebrating the present generation of variety, circus and burlesque performers and talents! For their effort to push the boundaries of entertainment arts and creating a stunning movement of free speech, sexual liberation and respect to gender equality. They deserve a hip hip, hurray!
Chci vědět více 08. 03.