ROYAL - Theater, Cinema, Café

Historie ROYALu

ROYAL je víceúčelový kulturní prostor v centru Prahy. Ideální místo pro firemní akce, večírky, divadelní hry, filmy, koncerty, výstavy atd.

Biograf založil roku 1929 Emanuel Maceška coby největší a nejmodernější kino v Praze.
Více informací

Máte zájem o pronájem?

Hledáte prostor, který v sobě nese šarm historie a přitom poskytuje komfort a služby požadované v 21. století? Nehledejte více, jste u cíle.
Chci si pronajmout ROYAL

PRAGUE BURLESQUE CLASSICS
“Oldies, but goldies”

Pražská burleska již více než 10 let inovuje vaudeville a vytváří povídky, které napsal sám život. Soubor Sonny Vargase vám přinese v limitovaném počtu představení v Royal Club Chic & Theatre, které je již šest sezón součástí tohoto příběhu. Ponořte se do minulosti a užijte si charismatická představení Miss Cool Cat, Lady Mousellycy a dalších…
Chci vědět více 23. 11.

The Prague Burlesque Show
SUPERSONIC WOMEN

Lidé stále žijí v primitivním stavu neurotické nezodpovědnosti. Léčba je však nablízku. Zcela nová show Prague Burlesque pro vás zrychlí čas. Nadzvukové ženy budou bojovat proti oblakům, aby překonali bariéru zvuku. Sonny Vargas a jeho pilotky jsou závislí na soutěžení a rychlosti. Neexistuje žádná jiná týdenní akce v Praze, kde dekadence potkává glamúr, zažijte výbuch erotiky! Ponořte se do exotického světa tanečnic, pěvců a varieté! Souboj na hvězdné obloze!

Král Pražské burlesky, Sonny Vargas, esence muže, vás jemně zabije svými písněmi. Nedosažitelné talenty: Miss Cool Cat, Lady Mousellyca, Coca Valente a Hayley The Strange jsou neřízené střely a společně s Ritzy Dancers vybuchnou jako jaderná bomba. Milenci, milenky - pojďme zažít nejlepší čas našich životů!
Chci vědět více 29. 11.

Czech Cabaret Show

Velkolepá kabaretní show, největší svého rozsahu v České republice.

Czech Cabaret Show je spektakulární umělecká show, kde se objeví nejznámější světová muzikálová a kabaretní čísla v netradičním zpracování. Poprvé v České republice se totiž propojí všechny divadelní formy, které budou inspirovány filmovým zpracováním a vycházející z tradic klasického cirkusu. Paříž má svůj Moulin Rouge, Amerika Cirque du Soleil a Praha bude mít Czech Cabaret Show v divadle Royal.

V unikátní show se vám představí špička české muzikálové a taneční scény, spolu s nejlepšími akrobaty a prerformery z celé České republiky a zahraničí.
Chci vědět více 16. 12.

PRAGUE BURLESQUE SHOW
NEW YEAR’S EVE 2020

New Year’s Eve at the Royal has become legendary over the past few years. There’s no other event in Prague, where decadence meets glamour, where your wishes and expectations from the previous year finally become reality. Dive into an exotic world of showgirls, crooners and variety! Ladies and gentlemen rise your glass and make a toast to an unforgettable night!

Prague Burlesque royalty, Sonny Vargas, together with supersonic women: Miss Cool Cat, Lady Mousellyca and Hayley The Strange, will speed up time for you – Supersonic! Special guest, the missile from Switzerland, Koko La Douce, will heat up the stage, while the Ritzy Dancers will blow up like a nuclear bomb. Let’s make 2020 the best time of our life!
Chci vědět více 31. 12.

The 4th Annual International
PRAGUE BURLESQUE FESTIVAL 2020

The 4th Annual International Prague Burlesque Festival, held March 6th + 7th 2019 at The Royal Theatre, will be a contribution to variety, circus and burlesque! Prague inviting the “crème de la crème” of entertainment arts and creating a space of free speech, sexual liberation and respect to gender equality. Lick it up!
Chci vědět více 06. 03.